تبلیغات
 شبترانه ی فریدون فروغی و شهیار قنبری - منسون

شبترانه ی فریدون فروغی و شهیار قنبری


به کسی بر نخورد این خانه میخواهد از " فریدون و شهیار " بگوید
بزرگترین مجموعه سخنان کوتاه و فلسفی با تاکید بر : FRIEDRICH VILHELM NIETZSCHE
**************************************/OMID AZIMI Private WEB Www.TOJIH.Lxb.ir

مرلین منسون مردی که شما از او میترسید

البته پروفسور مرلین منسون

درست خواندید مرلین منسونی که عده ای اورا بیکار و بیعار یاد میکنند 4 مدرک دکترا دارد و پروفسور روانشناسی میباشد و در دانشگاه تمپل و  . . . مشغول تدریس است که با بادی گارد میارن و میبرنش.

منسون در حال تدریس در دانشگاه

منسون در زمینه نقاشی اکسپرسیونیسم و ترشولد با متد آب رنگی  بدون شک دست طراحی فوق العاده ای دارد و آثار فلسفی ترسیم میکند.

منسون نویسنده و شاعر و موزیک ساز –بازیگر- کارگردان و . . .موفقی در عرصه  سینما  میباشد

حتی عده ای اورا فیلسوف و نظریه پرداز میدانند

یکی از آثار منسون

 مطالب فوق کاملا صحت دارند

اما دروغهایی که به دلایلی مانند کم اطلاعی و عدم شناخت و عدم آشنایی با برخی مباحث مانند نیهیلیسم و تضاد فرهنگی و نگرشی که کاملا طبیعی و شاید بجا باشند نشأت گرفته است.

نمونه ای از ابهامات مربوط به شخصیت منسون:

1_آیا منسون از خواهر خود صاحب فرزند میباشد؟

جواب:منسون اصلا خواهری ندارد

2_آیا منسون هم جنس باز است؟

جواب:منسون دو ازداواج و طلاق با جنس مخالفش داشته است

3_آیا منسون چشم گوسفند به جای چشم چپ اش به قصد پیوند زده است

جواب:اصلا مگر چنین چیزی ممکن است مگر چشم درخت و گل است که به این راحتی پیوند شود آنهم ماله گوسفند-چشم منسون لنز میباشد.

4_آیا منسون به پزشکی پیشنهاد داده در قبال مبلغ هنگفتی دمی برایش پیوند زند؟

جواب:به جواب 3 مراجعه نمایید !!!

5_آیا منسون شیطان پرست است؟

جواب:جواب دادن به این سوال بسیار مشکل است و از شخصی به شخص دیگر برداشتی متفاوت دارا میباشد برای جواب دادن به این مقوله باید ابتدا از فلسفه منسون آگاه بود نه تنها به انعکاس خبری آن پرداخت!

به گفته شخص منسون اصلا در هیچ یک از اشعارش در مورد نبود خدا واحد و ضد او سخنی نگفته است او در مورد اینکه گفته لعنت بر خدا توضیحی بر میان آورده و آن این است:

منسون:من به خدای ساختگی هر شخص لعنت میگویم-اکثر افراد برای خود خدایی ساخته اند و دست به هر کاری میزنند و در نظر خود احساس میکنند که رضایت خدا را جلب میکنند.

منسون:من هم به خدا اعتقا دارم اما به سبک خود.

(امید: جناب پرفسور اینکه خودش شد اعتقاد به خدایی دیگر؟؟!! بماند من که از نزدیک باهاتون همنشین نشدم تا در مورد عقاید شخصی شما مطلع باشم)

6_آیا منسون در جایی از اعتقاد به شیطان سخن گفته است؟

جواب:تا جایی که بنده اطلاع دارم خیر اما باید اضافه کنم سبک متال از آنجایی که با پاگانیسم درهم آمیخته از جملات نفرت و تاریکی و پوچی سرشاراست.

حال جای بحث دارد که کسی بیاید و بگوید کسی که فلان کارا کرده دلیل بر این است که خدا را قبول ندارد و چون این کار از خدا پرستی دور است پس حتما شخص شیطان پرست است  قبلا هم اشاراتی بر این داشتم که ضد خدایی با بی خدایی تفاوت دارد و کسی که بی خداست دلیل بر شیطان پرست بودنش  نیست.

این سخن و نظر من نیست  بلکه بخشی از فلسفه و علم میباشد.

و باید متذکر شوم که  این بحث پیچیده و تخصصی است و نیاز به مطالعه و اساتید دارد.

7_علت پاره کردن و آتش زدن انجیل در اجراهای منسون و توهین به مسیحیت چیست؟

جواب:ابتدا باید بگویم خود نمایی و جلب دوربین ها به خود کار هر هنرمند و خواننده ای میباشد حال به هر روشی! منسون با سبک متالی که اکثرا پیش میرود نیاز به چنین خیم شبازی هایی دارد که البته به اعتقادات شخصی وی بر میگردد و مسیحیت را نمیپذیرد و معتقد است بزرگان مسیحیت- اهل و درستکار نیستند بلکه سود جوء نیز میباشند و منسون با این کارش قصد مبارزه با آن عده را دارد.

لازم بذکر است بگویم چنین کارهایی در جامعه و فرهنگ آنها طبیعیست و شاید به آزادی نا متعارف آنجا بر میگردد پس جای بحثی ندارد.

8_آیا منسون نویسنده و نقاش است؟

جواب:بدون شک و از روی شواهد میتوان گفت کتاب  راهی دور و دراز از جهنم  نوشته منسون با فروش بالا در دهه خود و همچنین استقبال از نمایشگاه نقاشی و قیمت تابلوهای چند میلیون دلاری  وی نشانه موفقیت منسون در این زمینه میباشد.

9_آلبومهای انتشار شده از منسون در چه حال است؟

جواب:فروش بالا و استفاده کردن از دستگاههای فوق پیشرفته در این صنعت و مانور سبکی و استفاده از علم فلسفه و همکاری و حتی زیر دست کردن برخی موزیکسین های پایه یک  باعث موفقیت منسون در زمینه موسیقی میباشد.و باعث برنده شدن چندین جایزه در این رده میباشد اگر اشتباه نکنم جایزه خدایان طلایی را نیز نسیب خود کرده است.

گفته میشود  که از ده آلبوم اصلی آمریکا 6 آلبوم متعلق به منسون است و 4 آلبوم متعلق به سیلی از جمعیت خوانندگان ایالات متحده أمریکا میباشد.

10_علت چهره ی آشفته منسون؟

جواب:همانطور که قبلا عرض نمودم منسون از فلسفه خاصی طبعیت میکند و پروفسور است  و فیلسوف به شمار می آید و در این بین روانشناس نیز است_ به گفته خود  قیافه اش را طوری آرایش میکند که گویی گناهان درونش بر چهر اش تاثیر گذاشته و به گفته خودش من نمیخواهم با صورت برازنده سیرت زشت یک انسان گناه کار را پنهان کنم.(شاید نوعی پیام دارد)

11_آیا منسون در اجرا هایش پرچم آمریکا را به آتش کشیده است؟

جواب:بله منسون در برخی موارد مخالف سیاست آمریکاست و پرچم آمریکا را آتش زده و شعری به نام ما آمریکایی هستیم به نقد آمریکا پرداخته و به این دلیل شورش گر شناخته شده بود.

 

تعملی اندک بیشتر:

دوستان اینکه شخصی با هر نامی و هر چهره و هر روشی در مقابل ما ظاهر شود و خلاف عقاید انسانی و دینی سخن گویید زمانی میتواند بر ما تاثیر گذارد که اعتقاد و تفکر ما پایین باشد پس برای مقابله با آنان باید به سلاح اعتقاد و تفکر و علم مسلح شویم.

آینکه نویسنده ای برما تاثیر بد گذارد نشانه ضعف ما میباشد و ما باید خود را اصلاح نمیاییم –زمانی که چند آهنگ چند دقیقه ای بر ما تاثیر منفی میگذارد این ضعف در ما است نه در قدرت موسیقی آن شخص.

هر کسی هر چقدر هم بد باشد حتما محاسنی دارد که میتوان از آن بهره برد!

منسون هر چه هم باشد در خیلی زمینه ها مانند علمی تلاشگر است که به آن درجه علمی (پروفسوری) رسیده و هم خیلی از عده ای که در اطراف ما هستند و  ما استاد و دانا مینامیم عالم تر است.

کسانی که حتی نمیدانند مرلین منسون لقب برایان هاک وارنر است و حتی تلفظ صحیح اسم او را بلد نیستند و بجای مَنسون او را مِنسون خطاب میکنند  در مورد او و علم او که نیاز به تخصص و گذراندن چندین سال تحصیلات آکادمی میباشد اظهار نظر میکنند!

او بد است شما بدیهایش را دنبال نکنید در این دنیا بد مطلقی وجود ندارد  شما خوب باشید و خودتان را بالا کشید و به دیگران و جامعه مفید باشید.

نتیجه گیری:مشکل من مشکل شما که میشه مشکل ما به دست ما حل میشه-ما را چه به سوپر میلیونری مثل منسون تنها چیزی که میشه بهره برد قسمتهایی از علم اش میباشد.

بخش بزرگی از مشکل ما را مفت خورها و کثافتهای انسان نما که انسان را سرافکنده کرده اند و حتی تمدن حیوانی را مایه ننگند.کسانی که با خوردن حق دیگران آن را باطل کرده اند.

چنین کسانی را لعنت باد حال میخواهد به اسم مقدسیات سو استفاده کرده و یا شکل شیطان پیشه گرفته باشند.

تمامی این مطالب کاملا بی طرفانه و بر پایه شواهد میباشد و جنبه آشنایی دارند و هیچ گونه شعار اخلاقی و غیر اخلاقی را رد میکنند.

مَأرلین مَنسن غول ترسناک مهربان

PROfessor Marilyn Manson

مرلین منسون: همیشه شادی آنتور نیست که ما فکر میکنیم شادی من غمهایم را در درون خودش پنهان میکند .


به قول بعضی ها شیطان مدرن

و در آخر لبخندی نه چندان دل نشین و پر معنا

در کل این شخص زندگی پیچیده ای دارد و اگر قرار بر نوشتن آن باشد وبلاگ دیگری باید

 

 

BY امید عظیمی_OMID AZIMI

صفحه قبل 1 صفحه بعد